Objawy - cisnienie-tetnicze

Ciśnienie tętnicze

objawy.org.pl

Tytuł:  Ból i drętwienie kończyn przy niskim ciśnieniu tętniczym
Autor:  Marlena
8.3.2011, 09:33
Witam wszystkich! Zaczęło się to jakieś pół roku temu dodam,że przez ostatnie lata przeżyłam bardzo dużo różnych stresów;Na początku zaczęła boleć mnie lewa ręka(nie był to zbyt silny ból, był taki jakby na zmianę pogody), ale mimo branych leków ból wcale nie ustępował- wręcz się zwiększał. Później do tego doszedł ból lewej nogi oraz drętwienie kończyn, xxx lewej ręki,u nogi. Zaczęłam odczuwać też takie dziwne drętwienie lewej połowy głowy, karku. Właściwie teraz boli mnie cała lewa strona ciałxxxły czas pojawiają się nowe xxx ostatnio czułam się tak jakbym miała jakąś dużą gulę w gardle- bardzo mnie bolała przy połykaniu,ale po kilku dniach mi przeszłxxx też straszne, niewyjasnione lęki- nie mam pojęcia co to może być..jestem przygnębiona nic mi się nie chce:(obawiam się najgorszego: Dodam też,że na początku gdy się budziłam, to nogi miałam jak z waty. nie wiem jak to nazwać, to było takie uczucie, jakby krew niedocierała do nóg. Gdy się pochylę to słyszę dziwne szumy w uszach. Ogólnie mam bardzo niskie ciśnienie. Moje objawy: -bóle głowy(głównie tył po lewej stronie) -bóle karku,lewej ręki,nogi oraz drętwienie -gula w gardle -ból lewej piersi -kłucie w różnych częściach klatki piersiowej -dreszcze -straszne lęki,strach o śmierci -zmęczenie -ból pod pachą -kłucie z tyłu pleców na wysokości serca -pieczenie skóry głównie na lewej ręce -kłucie w łokciu i w kolanie -mdłości -czasami zawroty głowy

Autor:  Ilona
8.3.2011, 15:16
Czy robiłaś podstawowe badania- OB,morfologię z rozmazem,elektrolity,Cholesterol,cukier,TSH,CRP? Jakie są wyniki? Jeśli lekarzowi pokażesz te wyniki, to cie on odpowiednio pokieruje.

Autor:  WIki
9.3.2011, 08:48
może jest to choroba wieńxxx zrobić specjalne badanie echo- serca.

Autor:  IWA
9.3.2011, 15:04
Na bóle możesz wziąć PYralginę, ale lepiej będzie jak pójdziesz do lekarza i z nim się skonsultujesz

Autor:  Selena
10.3.2011, 08:15
Możliwe, że są to efekty jakiegoś niedotlenienia mięśnia sercowego. Istnieje też możliwość, że jest to choroba wieńcowa lub powiększenie xxxększenie komory. Koniecznie musisz iść do lekarza.

Autor:  mietek
10.3.2011, 11:49
Jak dla mnie to są objawy lekkiej hipochondrii. Oczywiście jeżeli faktycznie odczuwasz jakiś ból to weź leki przeciwbólowe,, pyralginę czy też jakiś apap lub idź do lekarza. Moim zdaniem jesteś trochę przemęczona i ciało nie nadąża. Z tego powodu możesz odczuwać bóle. może podświadomie szwankuje Ci tez psychika.

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Góry w polsce na literę T

Pozostałe tematy: